Odeslání pomocí DPD s avízem

DPD s avízem je garantovaná služba s dobou doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Po odeslání balíku Vám DPD zašle oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email. Řidič společnosti DPD Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení.Tuto službu mohou příjemci využít v případě, že při prvním pokusu o doručení nebude možno zásilku doručit.Kurýr na daném místě přenechá oznámení s novým termínem doručení a informací o možnostech přesměrování zásilky.Pokud si příjemce přeje změnit datum doručení nebo adresu doručení, může tak velice jednoduchým způsobem učinit na výše zmíněném webovém portálu a zásilka mu bude doručena následující den (popř. ve zvoleném dni) na stávající nebo nově zvolenou adresu.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

Dopravné s dobírkou89 Kč + 40 Kč (129 Kč vč. DPH)
Dopravné bez dobírky89 Kč vč. DPH

Odeslání na pobočku Zásilkovny

Osobní odběr na pobočce Zásilkovny je služba, se kterou si můžete nechat zaslat balíček na kterékoli výdejní místo ve Vašem okolí a to včetně Slovenska. Po odeslání Vám bude zaslána SMS s kódem a informace o pobočce, na kterou bude balíček odeslán. Seznam všech poboček Zásilkovny naleznete na tomto odkaze.

Platbu je možné uskutečnit v hotovosti i kartou.

Dopravné s dobírkou59 Kč + 20 Kč (79 Kč vč. DPH)
Dopravné bez dobírky59 Kč vč. DPH

Platební možnosti

1. Platba v hotovosti při převzetí na prodejně v Liberci. Kartou na prodejně nelze platit!

Cenu objednávky zaplatíte při převzetí zboží na prodejně a to hotově. Platba při převzetí na odběrném místě je jednoduchý a rychlý způsob, jak za zboží zaplatit.

2. Platba kurýrovi při převzetí zboží (dobírka)

Nejpoužívanější způsob platby, kdy objednané zboží hradíte při jeho převzetí kurýrovi DPD.Zkontrolujte, prosím, neporušenost zásilky.

3. Platební bránou GoPay (VISA, MASTERCARD, VISA ELECTRON, MAESTRO)

  • Nejrychlejší způsob placení; ihned po zaplacení je objednávka v našem systému označena jako uhrazená,
  • zabezpečená 3-D Secure platební brána PayU,
  • zaplacení proběhne, aniž bychom se dozvěděli číslo Vaši platební karty.

4. Bankovní převod

Cenu objednávky můžete uhradit převodem ze svého účtu na naše účty

  • účet v Česku: 2100194681/2010 (CZK, FIO)
  • účet na Slovensku: 4012608484/7500 (EUR, ČSOB)

Jako variabilní symbol nebo zprávu pro příjemce platby vždy uvádějte číslo dané objednávky, které se zobrazí po jejím dokončení.

Při platbě předem je také nutné, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do devíti pracovních dnů po potvrzení objednávky. V opačném případě můžeme považovat objednávku za zrušenou.

Produkt byl přidán na seznam přání
Produkt byl přidán k porovnání.