• Nové
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter
Spektiv PROOPTIC Hunter Spektiv PROOPTIC Hunter Spektiv PROOPTIC Hunter Spektiv PROOPTIC Hunter Spektiv PROOPTIC Hunter Spektiv PROOPTIC Hunter

Spektiv PROOPTIC Hunter II

OPT-37-000655
Poslední kus skladem
1 349,00 Kč
S DPH Doručení do 1-2 dnů

Skvělý dalekohled navržený pro pozorovatele přírody. Dokonale se hodí při pozorování letadel a při prázdninových výletech, ale také jako astronomický teleskop.

Optický systém: Reflektor (Spektiv)
Průměr (Apertura) [mm]: 70 mm
Ohnisková vzdálenost [mm]: 360 mm
Světelnost: f/5
Okulárový výtah: 1,25"

Zrcadlový teleskop s bohatou výbavou nabízející bezkonkurenční podíly ceny a kvality. Hlavní zrcadlo o průměru 150 mm zaručuje až o 73% větší sběrnou sílu světla ve srovnání s modelem Opticon Universe. Výjimečně velká hodnota ohniskové vzdálenosti, která je až 1400 mm, zjednodušuje získávání velkého zvětšení. Tubus teleskopu vyrobený z pevné slitiny je usazen na hliníkovém stativu s profesionální parataktickou hlavicí EQ, které pomáhá při precizním hledání objektů na obloze na základě souřadnic získaných z atlasu. Zaměření je jednoduché a provádí se pomocí pohodlných mikropohybů.

Opticon Galaxy nám ukáže vše, co model Universe, ale v mnohem větším přiblížení a s větším množstvím detailů – způsobí to, že se ideálně hodí k pozorování planet: Jupiteru, Saturnu, Marsu, Venuše a Merkuru. Kromě toho s ním uvidíme také objekty v tzv. hlubokém vesmíru (ang. Deep Space), jako mlhoviny, galaxie, (Galaxii Andromedy nebo slavnou Velkou mlhovinu v Orionu). Zvýšený dosah způsobuje, že Opticon Glaxy dodává spektakulární pohledy povrchu Měsíce – hory, moře, soutěsky a tisíce kráterů. Speciální výměnný kontrastní filtr zlepšuje kvalitu obrazu při úplňku.

Teleskopy Opticon jsou hodnotná edukační zařízení zaručující tisíce hodiny zkoumání a zábavy pro celou rodinu. V jednom balení obdržíte vše, co je nezbytné pro vstup do fascinujícího světa astronomie: mapy oblohy, počítačové programy, praktické příručky, dokumentární film v HD kvalitě na DVD a skvělou, bohatě ilustrovanou knížku „Cestou hvězd”, napsanou experty s myšlenkou o začínajících milovnících vesmíru. Pouze nyní obdržíte také exkluzivní trojrozměrnou galerii s 3D okuláry.

Barlowova čočka, která je součástí balení, zdvojnásobuje rozsah dostupných zvětšení.

Zařízení je přizpůsobeno k obsluze profesionálních podskupin ve standardu 1,25", díky čemuž je možné postupné rozšíření o dodatečné příslušenství.

Díky zaměřovací čočce, která je součástí balení, může teleskop plnit funkci dalekohledu k pozorování přírody a krajiny (sledování ptáků, letadel, odlehlých budov, atd.).

 

Typ uživatele
Děti, Pokročilý, Začátečníci
Optický systém
Reflektor (zrcadlový teleskop)
Průměr (Apertura)
70 mm
Ohnisková vzdálenost
360 mm
Světelnost
f/5
Váha
2000 g
Navrženo pro pozorování
Měsíc, Pozemní objekty
Záruka
2 roky
Okuláry
Kellner K 6 mm, Kellner 20mm
Prooptic
2 ks
Nejsou žádné recenze
Produkt byl přidán na seznam přání
Produkt byl přidán k porovnání.